Brętowo = Niedźwiednik, Matemblewo, Nowiec

2020-04-04 Prośba o wsparcie uczniów

4 kwietnia 2020

Szanowni Państwo

Z ramienia Rady Rodziców szkoły podstawowej nr 38 w Gdańsku, mieszczącej się przy ulicy Leśna Góra 2, zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie. Uczniom naszej szkoły brakuje narzędzi do podjęcia nauki zdalnej, która w czasie epidemii wirusa Covid 19 jest obowiązkowa.

Aktualnie otrzymaliśmy zgłoszenie o braku sprzętu dla około trzydziestu uczniów. Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie używanych laptopów uczniom naszej szkoły, którzy nie mają możliwości podjęcia nauki online.

Chcielibyśmy wyrównać wszystkim dzieciom szanse podjęcia nauki w nowej dla nich formie. Dzieci korzystają z platformy GPE / MS Teams,  dla których minimalne wymagania można znaleźć pod linkiem: https://docs.microsoft.com/en-us/microsoftteams/hardware-requirements-for-the-teams-app .

Będziemy niezmiernie wdzięczni za przekazanie każdej sztuki sprzętu!

Będziemy niezmiernie wdzięczni za przekazanie każdej sztuki sprzętu!

Wolę przekazania sprzętu prosimy kierować pod adres: kamilajasinska@tlen.pl oraz telefonicznie +48 535 708 272.

Pozdrawiam serdecznie

Kamila Jasińska

Last modified: 4 kwietnia 2020

Comments are closed.